Montaż kamer

Montaż kamer, kamery - Warszawa Białołęka

Nasza firma specjalizuje się w montażu kamer telewizji przemysłowej. Posiadamy ogromne doświadczenie w rożnego rodzaju instalacjach zarówno małych (od jednej do czterech kamer) jak i tych bardzo złożonych gdzie system składa się kilkuset kamer.  Nasi klienci to małe, średnie i duże sklepy, domy jednorodzinne, fabryki i zakłady produkcyjne, hurtownie ale także obiekty takie jak hotele, pensjonaty, obiekty użyteczności publicznej oraz obiekty o szczególnym przeznaczeniu.

Działamy głównie na terenie Warszawy i okolic ale jeżeli projekt jest wymagający i złożony poruszamy się po całej Polsce.

Wykonywane przez nas instalacje  poprzedzone są wizją i projektem tak aby sam montaż i instalowany sprzęt był dopasowany do konkretnej sytuacji. Staramy się zawsze wypośrodkować koszty montażu a złożoność i parametry sprzętu.

Instalacja obejmuje okablowanie, montaż urządzeń, uruchomienie i konfigurację oraz konfigurację zdalnego podglądu.

Posiadamy licencję MSWiA, uprawnienia elektryczne, uprawnienia na podesty ruchome oraz certyfikaty i szkolenia z zakresu sprzętu, który montujemy. 

Współpracujemy z wiodącymi dostawcami sprzętu telewizji przemysłowej. Posiadamy serwis i centrum napraw, które realizuje bieżące zgłoszenia. Zgłoszenia z terenu Polski są realizowane za pośrednictwem firm podwykonawczych , którymi współpracujemy od lat.

Priorytetem naszych instalacji  jest jakość i nie nastawiamy się na przychody z serwisu po okresie gwarancji. Posiadamy wiele obiektów działających po 6-8 lat gdzie było po dwa, trzy serwisy płatne.

Wykonujemy konserwację naszych instalacji po rozsądnych cenach i nie montujemy kamer na wysokości 8-10 metrów (jeżeli nie wymaga tego sytuacja) tak aby każdy serwis wymagał użycia podnośnika i zawyżał koszty utrzymania.

Realizujemy także instalacje tymczasowe na potrzeby imprez, zgromadzeń, badań marketingowych itp.  Oferujemy na tą okoliczność sprzęt na bardzo atrakcyjnych warunkach obejmujących wypożyczenie. Klient płaci za całość i nie interesuje go ani instalacja ani serwis.

Dodatkowo z racji posiadanych uprawnień MSWiA zapewniamy dyskrecję i bezpieczeństwo instalacji. Osoby które instalują system bezpieczeństwa powinny być nie karane, posiadać odpowiednie badania i szkolenia i być sprawdzane przez służby do tego powołane.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
tel. 602 104 095