Naprawa sprzętu

Naprawa sprzętu elektronicznego - Warszawa Białołęka

Nasza firma prowadzi serwis sprzętu elektronicznego. Naprawiamy głównie urządzenia i podzespoły z branży zabezpieczeń takie jak:

  • Rejestratory cyfrowe wszystkich marek (AD, Intellex, Alnet, GV, HIK, Dahua, BCS ,Bosch, Philips, Samsung i wiele innych)
  • Kamery analogowe i cyfrowe ( stałe i obrotowe) oraz sterowniki i krosownice
  • Elektroniki i zasilacze od bramek antykradzieżowych
  • Centrale od bramek antykradzieżowych
  • Rozszywacze elektryczne i ręczne TYP SENSORMATIC
  • Dezaktywatory
  • Monitory LCD
  • Elektroniki od innych systemów bezpieczeństwa
  • Silniki od bramek uchylnych

Posiadamy długoletnie doświadczenie oraz niezbędne narzędzia do prawidłowego wykonania naprawy. Informujemy o kosztach przed wykonaniem naprawy i dopiero po zaakceptowaniu przez klienta przystępujemy do niej. Na naprawę udzielamy gwarancji. Istnieje możliwość wypożyczenia zamiennika funkcjonalnego na czas naprawy. Sprzęt do naprawy może być dostarczony kurierem, klient może dowieść samodzielnie lub jesteśmy w stanie zdemontować i odebrać go osobiście. Naprawy staramy się przeprowadzać w możliwie najkrótszym czasie. Jeżeli naprawa jest ekonomicznie nieuzasadniona to odradzamy ją, ale oczywiście decyzja należy do klienta. Wymienione podzespoły po naprawie oddajemy lub na prośbę klienta złomujemy (dostarczamy na elektro śmieci). Naprawiany sprzęt testujemy i dopiero wtedy, gdy działa prawidłowo przekazujemy klientowi. Staramy się unikać sytuacji, w której u nas działa a po zainstalowaniu na obiekcie nie.

Urządzenie przyjmowane do naprawy powinno posiadać zlecenie naprawy prawidłowo opisane tzn. zawierać: datę przyjęcia, nazwę klienta numery p/n i s/n, jeżeli posiada i opis usterki.

Opis usterki i informacje dodatkowe:

Praca przerywana – urządzenie raz działa prawidłowo raz nie

Nie działa – urządzenie w ogóle nie działa

Uszkodzenie mechaniczne – urządzenie uległo uszkodzeniu mechanicznemu wcześniej działało prawidłowo

Urządzenie po zalaniu – urządzenie zalane wskutek awarii na obiekcie

Usterka występuje po nagrzaniu – usterka występuje tylko po nagrzaniu urządzenia a przy niskiej temperaturze pracuje prawidłowo

Czasami na pracę urządzenia mają wpływ podzespoły zainstalowane na obiekcie, z którymi urządzenie nie trafia do serwisu i wtedy bardzo ważny jest opis usterki. Po zakończeniu prac jest sporządzany opis naprawy.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
tel. 602 104 095