O nas

Zabezpieczeniem mienia, instalacjami teletechnicznymi, techniczną obsługą nieruchomości i projektami z tym związanymi zajmujemy się od końca  1997 roku. Aster City, Adt Poland, Solid Security, Sensormatic, Integra to firmy, z którymi współpracowaliśmy oraz zdobywaliśmy doświadczenie. Nabyta wiedza, umiejętności, profesjonalizm, solidność oraz dokładność wyróżnia nas na tle konkurencyjnych firm. Dokładamy wszelkich starań aby sprostać oczekiwaniom i potrzebom klienta.

Jesteśmy otwarci na sugestie, jak również służymy fachową radą. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i wspólnie z nim wybieramy najlepsze dla niego rozwiązania. Zapewniamy wysoką jakość usług oraz miłą obsługę. Istotą rzeczy jest dla nas rozmowa, która ma prowadzić do zadowolenia obu stron.

Naszym celem oprócz świadczenia usług na najwyższym poziomie jest osiągnięcie zadowolenia klienta. Zadowolony klient daje nam satysfakcję oraz wpisuje się w dalsze sukcesy naszej firmy na rynku. Aktualnie naszymi klientami są największe sieci handlowe, małe firmy oraz osoby prywatne. Działamy na terenie całego kraju. Posiadamy do tego wszelkiego rodzaju pozwolenia i licencje, w tym licencje zabezpieczenia technicznego II stopnia wydaną przez MSWiA.

Świadczymy gwarancyjny i pogwarancyjny serwis systemów z naszej oferty. Gwarantujemy krótki czas reakcji oraz zamiennik na czas ewentualnej naprawy. Posiadamy własne centrum napraw.

Wybierając naszą firmę wybieracie Państwo najlepszą jakość dla siebie. Kontakt z nami to gwarancja przejrzystej oferty i uczciwej współpracy. Pozwól nam działać, a my pozwolimy ci podzielić się zadowoleniem z innymi

Chcesz dowiedzieć się więcej?
tel. 602 104 095